Herkesin gülümsemesi diğerlerinden farklı, her gülümseme çok özel.. Her insan güzel, her kahkahanın tınısı farklı.. Paylaşmak en özeli, en zoru çoğalmak.. Kısacık bir an, bir anı bazen mutluluk.. Bazen yıllarca yaşanamayan ama tek bir güne dolu dolu sığdırılan kucak dolusu kahkaha.. Anılar, mutlu anlarla, kahkahalarla, gülen gözlerden dökülen gözyaşlarıyla güzel.. Anılar içinde olduğunuzda, tadını çıkardığınızda anlamlı..

 

Anı yaşayarak, eğlenerek, biraz mizah, biraz romantizm katarak, tadını çıkararak ve en önemlisi mutluluğu her kareye yansıtarak..

 

Sevgiyle..

 

-- Funda Demirkaya Balıkesir Edremit merkezli Ayvalık Ören Altınoluk Assos Küçükkuyu Yeşilyurt ve Adatepe'nin yanı sıra izmir istanbul Bursa gibi şehirlerde de hizmet veren dış mekan düğün fotoğrafçısıdır. Edremit düğün fotoğrafçısı olan Funda Demirkaya 2010 yılından bugüne hizmet vermektedir. Funda Demirkaya Fotoğraflarda sade estetik ve aydınlık tarzda fotoğraflar çekmektedir. Siz de bizi tercih ederek mutlu çiftlerimiz arasında yerinizi alın. Edremit Düğün Fotoğrafçısı

 

Fotoğrafların devamı için : www.facebook.com/fundademirkayaedremit

Videolar için : vimeo.com/fundademirkayaphotovideo

adreslerini ziyaret ediniz

Read more

Showcase

  • JoinedMarch 2007
  • OccupationPhotographer
  • HometownEdremit / Balıkesir
  • Current cityEdremit / Balıkesir
  • CountryTurkey

Testimonials

Have something nice to say about Funda Demirkaya? Write a testimonial